Koronawirus SARS-Cov-2 - ZALECENIA

Szanowni Pacjenci!

W związku z sytuacją epidemiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2, przekazujemy najważniejsze informacje i procedury postępowania w Klinice Nieborowice.

ZABIEGI SZPITALNE

Lekarz prowadzący podejmuje decyzję o przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego w oparciu o kryterium pilności, biorąc pod uwagę stan zdrowia pacjenta oraz aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Wszelkich informacji udziela Dział Planowania Zabiegów Operacyjnych pod numerem tel. 32 213 42 04.

PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Pacjent zapisany na wizytę w poradni specjalistycznej, u którego występują objawy przeziębienia (takie jak gorączka, kaszel, katar, złe samopoczucie) proszony jest o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Pacjenta Kliniki pod numerem tel. 32 213 42 00.

WEJŚCIE DO KLINIKI

Wejście do Kliniki odbywa się głównymi drzwiami, prosimy o dezynfekcję rąk oraz podejście do stanowiska, gdzie zostanie dokonany pomiar temperatury ciała oraz wydana maseczka. Następnie prosimy o udanie się do rejestracji celem dopełnienia pozostałych formalności.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Odwiedziny pacjentów na wszystkich oddziałach szpitalnych są ZABRONIONE do odwołania. Prosimy o nie przychodzenie do Kliniki z osobami towarzyszącymi. Wyjątkiem są osoby nieletnie oraz osoby potrzebujące pomocy, w innych sytuacjach osoba towarzysząca zostanie poproszona o poczekanie na zewnątrz.
 
---
Dbajmy o siebie nawzajem! 
Pamiętajmy o tym, żeby zachować zdrowy rozsądek oraz podstawowe zasady higieny!

Klinika Nieborowice Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 5
44-144 Nieborowice
rejestracja: 32 213 42 00 / 513 497 677
e-mail: info@klinika-nieborowice.pl
©2018 Klinika Nieborowice Sp. z o.o.| Polityka prywatności|Warunki korzystania z serwisu|Mapa strony