Mamy to!

Medal Europejski dla Kliniki Nieborowice za wysokospecjalistyczne zabiegi operacyjne w obszarze ortopedii!

Medal Europejski jest niekomercyjną, ogólnopolską inicjatywą najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej - Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie.

Medal Europejski przyznawany jest już od 21 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne, jak również mniejsze przedsiębiorstwa, znane na lokalnym rynku, uczelnie wyższe, a także media. W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkanie odbyło się zachowaniem środków reżimu sanitarnego oraz zostały wypełnione ankiety zgodne z procedurą.

Na spotkanie poza laureatami, zostali zaproszeni też członkowie loży jak również przedstawiciele Miasta Katowice w tym Wiceprezydent Pan Bogumił Sobula, potencjalne nowe firmy oraz indywidualni goście i dziennikarze. Każdy z laureatów odbierając Medal Europejski z rąk Kanclerza i Wiceprezydenta miał okazję powiedzieć kilka słów, a po oficjalnej części podczas poczęstunku opowiedzieć o tym jak firma radzi sobie w trudnym dla przedsiębiorców czasie oraz poruszyć tematy, które najbardziej firmę interesują.Nasz specjalista dr n. med. Adam Pierzchała (drugi z lewej).

Klinika Nieborowice Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 5
44-144 Nieborowice
rejestracja: 32 213 42 00 / 513 497 677
e-mail: info@klinika-nieborowice.pl
©2018 Klinika Nieborowice Sp. z o.o.| Polityka prywatności|Warunki korzystania z serwisu|Mapa strony